WPADŁAM W SIEĆ

O plebiscycie na Przedsiębiorczą Kobietę słyszałam już wcześniej. Byłam nawet na zeszłorocznej gali, gdzie nagrodę odebrała Małgorzata Stawicka, Dyrektor w Spółce Wodnej Kapuściska. Pomyślałam wówczas, że fajnie by było ją poznać.

W tym roku ktoś zgłosił mnie do Plebiscytu. Dziękuję! To wielkie wyróżnienie. Ale jaką musiałam mieć minę, kiedy otrzymałam maila od Pani Małgorzaty Stawickiej, która zaprasza nas, tegoroczne kandydatki, na spotkanie.

Spotkałyśmy się w uroczym miejscu, pod lasem. Panie dopisały – nie tylko droga dojazdowa, ale też trawnik zastawiłyśmy samochodami. Nie do końca rozumiałam w jakim celu jest to spotkanie, ale okazało się, że cel jest mi bliski – integracja i wsparcie.

Wczoraj poznałam nie tylko Kobietę Przedsiębiorczą 2013, ale też kilkanaście fajnych dziewczyn – każda miała wiele ciekawych rzeczy do przekazania, od każdej biła młodzieńcza, pozytywna energia. I głęboko wierzę, że plebiscyt wygra nie tylko przedsiębiorcza kobieta, ale też pełna entuzjazmu i zaangażowania, otwarta i wrażliwa na potrzeby innych osób. Taka właśnie będzie Przedsiębiorcza Kobieta 2014.

Teraz już wiem, że wpadłam w sieć przedsiębiorczych kobiet.

Wpisała: Joanna Czerska-Thomas

Przewiń na górę