Od pewniej idei i rozmowy doszłyśmy aż tu. W jaki sposób udaje nam się urzeczywistniać zawodowe marzenie pt. Charmsy Biznesu?

Energia, chęć pracy, współpraca i prawdziwi sprzymierzeńcy.

Mamy kilkanaście podziękowań w swoich sercach i wszystkie przekazujemy osobiście, ale chciałybyśmy wspomnieć tu o tych, którzy z nami współtworzą spotkanie 12 października.

Ogromnie ważnym momentem w pracy było 'tak’ od Pani Henryki Bochniarz. To był dla spotkania Charmsy Biznesu punkt zwrotny. Od tego momentu nasze żagle wypełniły się wiatrem. Dziękujemy!

Jesteśmy fankami Hotelu Pod Orłem w Bydgoszczy. Doświadczyłyśmy wyjątkowej gościnności. Rozmowa z P. Jarosławem Jasińskim, Specjalistą ds. Bankietów i Cateringu była numerem jeden wszystkich rozmów – serdeczność i profesjonalizm.   Dziękujemy Pani Dyrektor Annie Kowalskiej – Szczepańskiej za poparcie naszej inicjatywy.

Dziękujemy Jackowi Kutybie za sesję do Charmsów, jego współuczestnictwo w projekcie i dobrowolne zakażenie się naszą infekcją. To dla nas zaszczyt i przyjemność mieć Ciebie Jacku na pokładzie.

Trwają jeszcze rozmowy z prelegentami, ale już dzisiaj piszę 'Dziękuję’ Alexowi Barszczewskiemu, który wyraził chęć uczestnictwa w spotkaniu jako prelegent. Osobiście dziękuję za to, że jest, słucha i zawsze ma czas na dobre uczynki.

Dziękujemy!

UŻYJ NASZEGO FORMULARZA    Przewiń na górę