SPOTKANIE PR NAGRODĄ NA CHARMSACH BIZNESU

Siedzę w kawiarni z osobą, która wygrała na Charmsach Biznesu spotkanie ze mną i z Public Relations. Pierwszy raz ktoś ode mnie otrzymał taki prezent. Ile jest wart?

Czy to tylko mi się wydaje, że nic cenniejszego nie mogę ofiarować? Czas, uwaga, strategiczne patrzenie. Myślę i mam trochę wątpliwości, bo najgorsze, co może się wydarzyć, to danie prezentu, który jest nietrafiony. Jest jesień 2012. Kobieta, która siedzi naprzeciw mnie przypomina obraz mistrza. Piękna. Bije od niej magiczne światło. Ludzkie zatroskanie o przyszłość własnego biznesu jest mi bliskie.

Po kilku słowach już wiem, że siedzi przede mną nie tylko piękna kobieta, ale prawdziwy specjalista. Mistrzyni. Opowiada o swoich marzeniach, które staram się przekładać na język strategii. Z tamtego spotkania został mi rysunek przedstawiający dwie kolumny Akademii. To ona utwierdziła mnie w przekonaniu, że takie firmy jak Feniks Style nawet bardziej potrzebują strategii niż wielkie korporacje. To właśnie Kamilla Jastrzębska sprawiła, że każdego roku na Charmsach Biznesu jest 'do zdobycia’ spotkanie PR.

„Po spotkaniu z Justyną moje życie wzbogaciło się zawodowo o nowe, bezcenne i malownicze horyzonty. Mapa sukcesu wyłoniła się z mgły pomysłów. Dobrze obrana ścieżka wzmocniła mnie i upewniła, że idę w dobrym kierunku. Dzięki biznesowej pogawędce poznałam też wspaniałego człowieka – Justynę – pełną optymizmu i wiary w mój zawodowy sukces”

Kamilla Jastrzębska, Dyplomowana Mistrzyni Wizażu i Stylizacji Instruktor Wizażu i Stylizacji, właścicielka Feniks Style

Wpisała: Justyna Niebieszczańska

Przewiń na górę