Spotkanie Charmsy Biznesu 12 października w Hotelu Pod Orłem osiągnęło zamierzony cel: zainspirowało 100 uczestniczek i uczestników oraz stało się dodatkowym impulsem do działania, czyli do realizacji marzeń w biznesie.

Poprzez stronę www.charmsy-biznesu.pl zarejestrowało się 111 osób. Podczas rozmów i po spotkaniu organizatorki spotkały się z dowodami sympatii i z radością przyjmowały gratulacje. Dodatkowym źródłem informacji jest 41 ankiet wypełnionych przez uczestników spotkania. 99% określa pierwsze wrażenia ze spotkania jako bardzo pozytywne i potwierdza, że została zainspirowana. 85% ocenia organizację spotkania jako bardzo dobrą, a 15% jako dobrą. 98% deklaruje chęć uczestnictwa za rok w spotkaniu Zmiana, czyli la bella vita. Najbardziej popularnymi prelegentami

w kolejności byli: Alex Barszczewski, Paweł Tkaczyk i Iwona Borkowska. Większość uczestniczek pochodziło z Bydgoszczy. Przeważały właścicielki małych firm i kobiety pracujące na stanowiskach managerskich w większych przedsiębiorstwach.

Wszelkie komentarze są czytane z jak największym zrozumieniem. Uwagi bierzemy sobie do serca. Zapraszamy do kontaktu i dzielenia się pomysłami, uwagami i komentarzami.

Zdjęcia na naszym profilu na Facebooku.

UŻYJ NASZEGO FORMULARZA    Przewiń na górę