Już za kilka dni widzimy się na spotkaniu Charmsy Biznesu. Poniżej znajdziesz garść przydatnych informacji, co gdzie i jak.

Zanim się spotkamy – zapraszamy na naszą stronę (www.charmsy-biznesu.pl) oraz FB (https://www.facebook.com/CharmsyBiznesu) – tutaj znajdziesz najważniejsze informacje i te z ostatniej chwili.

Pamiętaj! Każde miejsce jest na wagę złota, więc jeżeli zapisałaś się na spotkanie, a nie będziesz mogła dotrzeć – poinformuj nas o tym.

Dojazd Hotel pod Orłem to ulica Gdańska- centrum Bydgoszczy. Zaparkować możesz w Centrum Handlowym Drukarnia lub na parkingach przy ul. Gdańskiej. Oba parkingi są płatne.

Spotkanie. Zapraszamy od 9.30 – o tej godzinie zaczynamy rejestrację. Ania i Martyna wydadzą Ci identyfikator oraz nasze wydawnictwo. Będzie już czynny nasz punkt sprzedaży książek Alexa Barszczewskiego i Magdy Bębenek. Początek spotkania 10.00 w Sali Malinowej. Program tutaj.

Przerwy. Pomiędzy wykładami będą krótkie przerwy techniczne. Najdłuższa przerwa kawowo – lunchowa – 45 minut – zaplanowana jest na ok.13.30. Poczęstunek przygotował Hotel Pod Orłem.

W przerwie zapraszamy też do stolików naszych przyjaciół – którzy podzielą się swoją pasją:

Kamilla Jastrzębska – Feniks Style (www.feniksstyle.pl)

Carine Stranz – oliwa Amarelia prosto z Grecji będzie można nabyć przy stoliku (cena 35 zł)

Szymon Chrzanowski – dietetyk (http://dietetyk-chrzanowski.pl)

Justyna Tessa – Dykas – drzwi, okna, bramy (www.tessa.com.pl)

Agnieszka Molik-Matyga – biuro podróży (www.igitravel.pl)

After Party

To dodatkowa część odpłatna. Zapraszamy na 16.00 do Restauracji Hotelu pod Orłem. Monika Bajer zaśpiewa po polsku, włosku i angielsku, a szef kuchni poda poczęstunek w stylu włoskim, a potem… czas na rozmowy, wymianę kontaktów i spotkania z prelegentami.

 Do zobaczenia 11 października!

UŻYJ NASZEGO FORMULARZA    Przewiń na górę