NIEZBĘDNIK CHARMUJĄCEJ I CHARMUJĄCEGO – CHARMSY BIZNESU 2015

Już za kilka dni spotkamy się na Charmsach Biznesu. Poniżej znajdziesz garść przydatnych informacji, co gdzie i jak.

Zanim się spotkamy – zapraszamy na naszą stronę (www.charmsy-biznesu.pl) oraz FB (https://www.facebook.com/CharmsyBiznesu) – tutaj znajdziesz informacje z ostatniej chwili, plan spotkania i wiele ciekawostek.

Pamiętaj! Każde miejsce jest na wagę złota, więc jeżeli zapisałaś się na spotkanie, a nie będziesz mogła dotrzeć – poinformuj nas o tym. Pamiętaj, żeby wziąć ze sobą większą ilość wizytówek – będą Ci potrzebne, żeby wymienić się kontaktami z uczestniczkami spotkania.

Dojazd

Hotel Słoneczny Młyn jest w centrum Bydgoszczy – www.sloneczny.eu. Zaparkować możesz na parkingu przy hotelu.

Spotkanie

Charmsy Biznesu odbywają się w Sali Malinowej na I piętrze hotelu. Od 9.30 zaczynamy rejestrację. Otrzymasz identyfikator oraz nasze wydawnictwo. Napijesz się też kawy czy herbaty, nawiążesz pierwsze znajomości.

Księgarnia

Będzie już czynna nasza księgarnia. Znajdziesz tam książki prelegentów. Zdobądź ich autograf i dedykację. To świetny prezent dla Ciebie, ale także pomysł na zbliżające się święta.

Księgarnię prowadzi Joanna Franciszkowska – właścicielka księgarni Arisa oraz pisząca blogSłówczas .

Program

Zaczynamy o 10.00 w Sali Malinowej. Pomiędzy wykładami przewidujemy krótkie przerwy techniczne. Na dłuższą –snacks&coffee:) – zaprosimy ok. 13.30. W planie także loteria/konkurs, w którym wzorem ubiegłego roku będzie można wygrać upominki od nas i naszych partnerów oraz niespodziankę od Jacka Kutyby.

Pełen program: https://www.charmsy-biznesu.pl/program-spotkania-2015.html

Duża przerwa

Od 13.30 do 14.15 jest przerwa wraz z poczęstunkiem, który serwuje Hotel Słoneczny Młyn. W czasie 45 minutowej przerwy zaprosimy Cię na poczęstunek. To jest też czas, kiedy możesz wymienić się wizytówkami z innymi uczestniczkami spotkania, nawiązać znajomości.

Poznaj

W przerwie zapraszamy też do rozmów przy stolikach przed Salą Malinową –

  • Angelika Makowska – właścicielka cukierni orginalnymi pralinami belgijskimi-http://www.bąbą.pl/
  • Kamilla Jastrzębska – Dyplomowana Mistrzyni Wizażu i Stylizacji,Certyfikowana Kolorystka – www.feniksstyle.pl

After Party

To część dodatkowa – dedykowana uczestniczkom i uczestnikom.  To część płatna, z ograniczoną ilością miejsc. Zapraszamy na 16.30 do Sali Migdałowej. W programie: dobra kuchnia, szczypta artyzmu i networking. Informacja TU.https://www.facebook.com/events/1198123263546673/

Szanowna Uczestniczko, szanowny Uczestniku! Cieszymy się ogromnie, że będziesz naszym gościem.

Z charmującym pozdrowieniem:),

Justyna i Joanna

Przewiń na górę