NIEZBĘDNIK CHARMUJĄCEJ I CHARMUJĄCEGO 2016

Już w ten piątek spotkamy się na Charmsach Biznesu. Poniżej znajdziesz garść przydatnych informacji, co gdzie i jak.

Zanim się spotkamy – zapraszamy na naszą stronę (www.charmsy-biznesu.pl) oraz FB (https://www.facebook.com/CharmsyBiznesu) – tutaj znajdziesz informacje z ostatniej chwili, plan spotkania i wiele ciekawostek.

Pamiętaj! Każde miejsce jest na wagę złota, więc jeżeli zapisałaś się na spotkanie, a nie będziesz mogła dotrzeć – poinformuj nas o tym. Pamiętaj, żeby wziąć ze sobą większą ilość wizytówek – będą Ci potrzebne, żeby wymienić się kontaktami z uczestniczkami spotkania.

Dojazd

Hotel Słoneczny Młyn jest w centrum Bydgoszczy – www.sloneczny.eu. Zaparkować możesz na parkingu przy hotelu.

Spotkanie

Charmsy Biznesu odbywają się w Sali Malinowej na I piętrze hotelu. Od 9.30 zaczynamy rejestrację. Otrzymasz identyfikator oraz nasze wydawnictwo. Napijesz się też kawy czy herbaty, nawiążesz pierwsze znajomości. To czas na poznanie ciekawych osób czekających na rozmowę przy koktajlowych stolikach.

Księgarnia

Będzie już czynna nasza księgarnia. Znajdziesz tam książki prelegentów. Zdobądź ich autograf i dedykację. To świetny prezent dla Ciebie, ale także pomysł na zbliżające się święta.

Księgarnię prowadzi Joanna Franciszkowska – właścicielka księgarni Arisa oraz pisząca blogSłówczas.

Program

Zaczynamy o 10.00 w Sali Malinowej. Pomiędzy wykładami przewidujemy krótkie przerwy techniczne. Na dłuższą –snacks&coffee:) – zaprosimy o 13.30.

Pełen program: https://www.charmsy-biznesu.pl/spotkanie-2016.html

Duża przerwa

Od 13.30 do 14.15 jest przerwa wraz z poczęstunkiem, który serwuje Hotel Słoneczny Młyn. W czasie 45 minutowej przerwy zaprosimy Cię na poczęstunek. To jest też czas, kiedy możesz wymienić się wizytówkami z innymi uczestniczkami spotkania, nawiązać znajomości i poznać ofertę sprzymierzeńców Charmsów.

Poznaj

W przerwie zapraszamy też do rozmów przy stolikach przed Salą Malinową –

Poznaj też naszych sprzymierzeńców:

Justyna Tessa – www.tessa.com.pl

Angelika Makowska – www.bąbą.pl

Monika Buńkowska – FB Pani Fotograf

Jacek Kutyba – www.kutyba.com

Mikołaj Grajnert – Filmy promocyjne Bydgoszcz

After Party

To część dodatkowa – dedykowana uczestniczkom i uczestnikom.  To część płatna, z ograniczoną ilością miejsc. Zapraszamy na 16.30 do Sali Migdałowej. W programie: dobra kuchnia (bufet szwedzki) i networking. Informacja TU

Szanowna Uczestniczko, szanowny Uczestniku! Cieszymy się ogromnie, że będziesz naszym gościem.

Z charmującym pozdrowieniem:),

Justyna i Joanna

Przewiń na górę