NIEZBĘDNIK CHARMSUJĄCEJ I CHARMSUJĄCEGO – CHARMSY BIZNESU 2014

Już za kilka dni spotkamy się na Charmsach Biznesu. Poniżej znajdziesz garść przydatnych informacji, co gdzie i jak.

Zanim się spotkamy – zapraszamy na naszą stronę (www.charmsy-biznesu.pl) oraz FB (https://www.facebook.com/CharmsyBiznesu) – tutaj znajdziesz informacje z ostatniej chwili, plan spotkania i wiele ciekawostek.

Pamiętaj! Każde miejsce jest na wagę złota, więc jeżeli zapisałaś się na spotkanie, a nie będziesz mogła dotrzeć – poinformuj nas o tym. Pamiętaj, żeby wziąć ze sobą większą ilość wizytówek – będą Ci potrzebne, żeby wymienić się kontaktami z uczestniczkami spotkania.

Dojazd

Hotel pod Orłem to ulica Gdańska, czyli centrum Bydgoszczy. Zarówno dla podróżujących pociągiem, samochodem, czy też komunikacją miejską to nieskomplikowana droga. Zaparkować możesz w Centrum Handlowym Drukarnia lub na parkingach przy ul. Gdańskiej. Oba parkingi są płatne.

Spotkanie

Zapraszamy na 9.30 – o tej godzinie zaczynamy rejestrację. Otrzymasz identyfikator oraz nasze wydawnictwo. Napijesz się też kawy czy herbaty, nawiążesz pierwsze znajomości. Będzie już czynny nasz punkt sprzedaży książek, m.in. Alexa Barszczewskiego, Joanny Modrzyńskiej i prof. Bralczyka. Książki będzie  można kupić  i zdobyć autograf, a nawet dedykację. To świetny prezent dla Ciebie, ale także pomysł na zbliżające się święta.

Następnie zapraszamy do Sali Malinowej w Hotelu Pod Orłem. Tam o 10.00 zaczniemy nasze spotkanie. Pomiędzy wykładami przewidujemy krótkie przerwy techniczne. Na dłuższą – lunchową i kawową – zaprosimy ok. 13.30. W planie także loteria/konkurs, w którym wzorem ubiegłego roku będzie można wygrać upominki od nas i naszych partnerów.

Przerwa

W czasie 45 minutowej przerwy zaprosimy Cię na poczęstunek. To jest też czas, kiedy możesz wymienić się wizytówkami z innymi uczestniczkami spotkania, nawiązać znajomości. W przerwie zapraszamy też do stolików naszych przyjaciół – którzy podzielą się swoją pasją:

 Tomasz Gaweł – radca prawny – www.kancelaria-spektrum.pl

 Marzena Dembicka- coach i trener – www.marzenadembicka.pl

 Kamilla Jastrzębska – Dyplomowana Mistrzyni Wizażu i Stylizacji,Certyfikowana Kolorystka –www.feniksstyle.pl

 Beata Witt – Świetlisty Lotos, konsultantka tybetańskich kosmetyków ekologicznych

 Joanna Franciszkowska – właścicielka księgarni Arisa oraz pisząca blog Słówczas będzie prowadziła sprzedaż książek.

II część

O 14.15 zaprosimy Cię na II część, w której o kulturze w biznesie opowiedzą: Jan Dethloff, Joanna Modrzyńska, Karolina Liberka i Jacek Kotarbiński.

Spotkanie zakończymy ok. godz. 15.45

After Party

To część dodatkowa – dedykowana uczestniczkom i uczestnikom.  To część płatna, z ograniczoną ilością miejsc. Zapraszamy na 16.15 do Restauracji Hotelu pod Orłem. W programie: dobra kuchnia, szczypta artyzmu i networking.

Szanowna Uczestniczko, Szanowny uczestniku! Cieszymy się ogromnie, że będziesz naszym gościem. Będziemy razem wygrywać kulturą!

Z charmującym pozdrowieniem:),

Justyna i Joanna

Przewiń na górę