Ile kosztowała? Lepiej nie pytajcie!

Ile kosztowała? Lepiej nie pytajcie!

W 2011 roku wypiłam wiele kaw z Joanną, ale jedna kosztowała i kosztuje mnie fortunę. Na szczęście nie tylko, mnie, ale ją również 🙂 . Przy tej kawie wpadłyśmy na pomysł spotkania dla 100 CHARMujących kobiet. Pierwsze spotkanie odbyło się w 2012 roku, a teraz jesteśmy w przededniu kolejnego. Co więcej, znamy już hasło przewodnie Charmsów Biznesu 2014!

Zatem ta kawa to była kosmiczna ekstrawagancja, ale rzeczy niepowtarzalne i wartościowe kosztują. Dzisiaj stwierdzam z uśmiechem, że kawa z ceną z 4 zerami była warta tych zer. Przede wszystkim pozwala inspirować innych i daje poczucie, że czynię coś dobrego. Dla osoby, której pasją jest PR, to jest bardzo ważne. Daje szansę budowania niesamowitej relacji partnerstwa zaawansowanego i pozwala nawiązać kontakt z bardzo różnymi i ciekawymi ludźmi. Pokazuje, że misja i wartości mogą być realizowane w biznesie z sukcesem. Stawia dodatkowe wyzwanie w tym roku, którym jest After Party i recital Moniki Bajer. Charmsy Biznesu to przygoda nie tylko moja, ale i osób, które z nami współpracują.

Spotkanie zostało zrealizowane również dlatego, że podjęłyśmy ryzyko, że nie bałyśmy się zmiany. Chciałyśmy same być zmianą, jaką marzyło nam sie zobaczyć wokół. Jak ujął to Mahatma Gandhi: Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie.

Co z tymi pieniędzmi? Mam pewność, że są świetnie wydane.

Wpisała: Justyna Niebieszczańska

UŻYJ NASZEGO FORMULARZA    Przewiń na górę