GDZIE ODBĘDĄ SIĘ VIII CHARMSY BIZNESU?

Do 4 października jeszcze sporo czasu myślisz, a dla nas już zaczęło się odliczanie. Najważniejsza rozmowa biznesowa na temat miejsca wydarzenia za nami.

Na szczęście i dzięki własnej pracy oraz sprzymierzeńcom w tym roku ponownie zaprosimy przedsiębiorcze Kobiety na VIII Charmsy Biznesu do Hotelu Słoneczny Młyn w Bydgoszczy.

Od wielu lat Hotel Słoneczny Młyn to nasz strategiczny partner, a skoro mamy wszystko organizacyjnie przećwiczone to taka współpraca bardzo cieszy. Szczególnie kiedy jest oparta na profesjonalizmie i wzajemnym szacunku.

Jeżeli czytałaś książkę „Kobieta na swoim” to wiesz, że tym pierwszym miejscem Charmsów Biznesu był Hotel pod Orłem. To tam wszystko się zaczęło i tam pozostały cudowne wspomnienia. Od 2015 roku mając też na uwadze Wasz komfort, działamy w Hotelu Słoneczny Młyn. Konferencja odbywa się w przepięknej Sali Malinowej. Jest przestronne foyer – idealne na rozmowy i poczęstunek. Jest też duży parking i dobra lokalizacja.

Tymczasem warto skorzystać z tarasu wychodzącego na Brdę. Usiąść z książka, kawą i cieszyć oczy widokiem płynącej rzeki.

A w pażdzierniku tworzymy znów niesamowite wydarzenie VIII Charmsy Biznesu!

Przewiń na górę