Dlaczego się zmieniamy? Taka jest natura ludzka, element kultury. Gdybyśmy nie odczuwali potrzeby zmian cywilizacja by się nie rozwijała. Zmiana, ewolucja, doskonalenie się – to proces bez którego my jako ludzie nie umiemy się obyć.

Dlaczego chcemy wyglądać lepiej? Próżność? Czy umiłowanie piękna?

Odpowiedzią jest dążenie do ideału. Fascynacja pięknem. Praca nad naszym wizerunkiem jest procesem naturalnym.

Jak zacząć? Zaprzyjaźnij się z fachowcem.

Jak odnaleźć się w świecie mody, stylu, wizerunku, zmieniających się trendów kilka razy w roku? Jedynie nieliczni spośród nas instynktownie bardzo dobrze radzą sobie z własnym wizerunkiem. Większość z nas potrzebuje rady specjalisty, stąd coraz bardziej doceniamy stylistów, którzy są swoistymi inspiratorami, katalizatorami i doradcami.

Dobre wróżki są wśród nas. „Dzięki jej czarom, każda kobieta wygląda po prostu pięknie”, „magia, baśniowe piękno, odprężający seans, pozytywna energia” to odczucia moich klientek. Wybór profesjonalisty w tej dziedzinie to podstawa sukcesu. Jeżeli jednak dla Ciebie „Świat to za mało” i pragniesz czegoś więcej zapraszam na spotkanie z Feniksem.

Zgaszona Jesień czy Czysta Wiosna? Kolor jest najważniejszy. Twój typ kolorystyczny determinuje cała zmianę. Ma wpływ na kolory w makijażu, kolor krawata, koszuli, sukni i dodatków. Modeluje sylwetkę, działa na Ciebie i otoczenie, kreuje styl. Nowoczesna analiza przede wszystkim!

Zmiana szyta na miarę: „Spektakularna metamorfoza”. Sedno doskonalenia wizerunku w odpowiedniej dawce. Tylko kompleksowa metamorfoza daje pełny i spektakularny efekt. Zawsze przeprowadzam ją z wielką i nieukrywaną fascynacją. Jeżeli jesteś gotowa na pozytywną zmianę w Twoim życiu ta przygoda jest dla Ciebie – nowoczesna analiza kolorystyczna, nauka makijażu, dobór fryzury, dobór garderoby, dobór kosmetyków.

Rewolucja czy odrobina szlifu. Jeżeli Twój wizerunek potrzebuje drobnej korekty rewolucja jest niepotrzebna. Stylizacja nie jest sztywnym dopasowaniem do jednego, określonego kanonu, ale wydobyciem z Ciebie naturalnego, indywidualnego stylu. Nie narzucam wybujałych kreacji. Tworzę harmonię w kolorze i fasonie. Podkreślam Twój indywidualizm i piękno, które w sobie nosisz. Zapraszam.Wpisała: Kamilla Jastrzębska

www.feniksstyle.pl

UŻYJ NASZEGO FORMULARZA    Przewiń na górę