CHCESZ MIEĆ SWOJEGO CZŁOWIEKA W SEJMIE?

W wieku 11 miesięcy już stawiała pierwsze kroki, a ja długo uwielbiałam raczkować. Dzisiaj jesteśmy kobietami i kiedy ona działa, i chodzi szybkim krokiem, ja muszę się niekiedy bardzo sprężyć, aby kroku jej dotrzymać. Nie lubię robić rzeczy w pośpiechu, ale jest jedna, którą pospiesznie czynię. Jaką?   

Popieram ją. Popieram kandydatkę na posła RP Joannę Czerską – Thomas. Pierwszy raz będę głosować na osobę, którą znam. Wy też ją znacie.

News dnia?

Polityka mnie nie interesuje. Im mniej jej w moim życiu, tym lepiej. Jednak Joanna i owszem, interesuje mnie. Dlatego wciąż oswajam się z tą zmianą, która dzieje się tak szybko. Już od kilku tygodni wiadomo, że Joanna kandyduje, a dla mnie jest to wciąż news dnia. Jeszcze wczoraj piłam kawę z partnerem biznesowym, a dzisiaj piję kawę z przyszłą posłanką.

Czy coś to zmienia?

Dla mnie to jest cały czas ta sama Joanną. Mobilna, zdecydowana, szybka. Jej działania doprowadzają do celu. Niewiele znam tak pracowitych i zdeterminowanych kobiet. Wiem, że poruszy niebo i ziemię, aby sprostać każdemu jej powierzonemu zadaniu.

Armia nas!

Jeśli solidarność kobiet ma się dobrze, to wszystkie uczestniczki Biznesu dla Kobiet, Charmsów Biznesu i te, którym pomogła w biznesie, będą na nią głosować. I jest to spora armia kobiet. Siła nas jest! Taka siła, że możemy wprowadzić do sejmu jedną z nas.

Wykorzystasz szansę?

Wpisała: Justyna Niebieszczańska

Przewiń na górę